Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Jak jsem se tu ocitla???

Už je to dávno, co jsem náhodou brouzdala internetem a narazila na Metodický portál.

První, koho jsem si zapamatovala, byla Pavlína Hublová a Hanka Pilařová. Četla jsem jejich blogy a příspěvky v diskuzích a zjišťovala, že jsou to podobné typy učitelek, jako jsem já. Jen jsou zkušenější, protože se tu pohybují již delší čas. Pak jsem navštívila Konferenci MP v Praze a už jsem tu zůstala na pořád :-)

Hledám tu inspiraci do svých hodin, pomoc nebo radu při řešení některých problémů, které učení přináší. A někdy se těším jen na obyčejné popovídání s kolegyněmi, které bych za normálních okolností na ulici nepotkala, protože nás dělí stovky km.

Postupně se zkouším prokousat všemi částmi MP. Vytvořila jsem si digifolio. Do wiki jsem přidala svou hodinu s programem Geogebra. Pravidelně diskutuji a ode dneška i bloguji :-) Snad se vám mé příspěvky budou líbit.


    nikdo zatím nehodnotil

4 komentáře k příspěvku

 1. avatar

  Hani, vítej mezi blogujícími učiteli. Je příjemné jen tak si vylít srdíčko. A tady Tě vždy někdo rád vyslechne.
  Těším se na Tvé další příspěvky (a to už vůbec nechci prozrazovat, že asi vím, o čem budou ;-)).

 2. avatar

  Děkuji za přivítání :-)

 3. avatar

  Přidávám se k uvítání, milá Hanko, již od první chvíle sleduji Vaše počiny, zejména to, jak jste se jako jedna z prvních dokázala poprat v digifoliem a nejen. Na Vás jsem pocítila, že když člověk chce, tak jde vše. Těším se na Vaše blogování a na Vaši energii!

 4. avatar

  název blogu je slibný...:-)

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.